Fantastik Dörtlü Geri Geliyor

Fantastik Dörtlü Geri Geliyor

sola ok  Tüm İçerikler

05.04.2018

86 Gösterim

Bu içeriği 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Fantastik Dörtlü Geri Geliyor


Geçen hafta herkesin uzun zamandır umudunu kestiği bir olay yaşandı ve Marvel kendi YouTube kanalı üzerinden Fantastik 4'lünün Marvel çizgi romanlarını geri döndüğünü açıkladı bu tam olarak ne anlama geliyor veya çizgi roman okumayanlara tam olarak ne ifade ediyor bunların hepisini konuşucağız öncelikle Fantastik 4'lünün konusunu bilmiyorsanız bu aile eskiden Marvel'ın en popüler takımlarından biriydi ama film hakları Fox'ta olduğu için ve Fox bu takıma güzel filmler çekemediği için popüleritisini yavaş yavaş yitirdiler. Red Ricis, Marvel evrenindeki en zeki adamlarından biri ve eşi Suzan'nın ondan geri kalır yanı yok zaten Suzan'nın şımarık erkek kardeşi John ve ekipin en yakın dostu Ben Grim ile birlikte bu ekip Marvel çizgi romanlarındaki ilk süper kahraman takımıydı ve neredeyse tüm popüler hikayelerde her zaman çok büyük rol oynadılar.

Fantastik Dörtlü

Fox uzaydaki bir görevde kozmik radrasyon maruz kalarak farklı güçlere kavuşan bu ekipe iki film çektikten sonra John Strom karakterini canlandıran Chris Evans Marvel stüdyolarına geçiş yaptı ve tüm dünya onu kaptan amerika olarak tanımaya başladı bu ilk başta kafa karıştırıcı olsada şuan kimse'nin umrunda değil Fox ve Marvel'ın anlaşmasına göre belli bir süre Fantastik 4 filmi çekilmezse bu karakterlerin film hakları Marvel'a geri dönücekti ve Disney'e ait olan Marvel sinema evreni artık gittikçe popüler hale gelirken Fantastik 4'ü geri almak istediler ama Fox sırf film haklarını kaybetmemek için alelacele yeni bir film, yeni bir Fantastik 4 filmi çekti ve eğer hatırlıyorsanız en başarısız süper kahraman filmlerinden birini çekmiş oldular ve Marvel bu olaya o kadar sinirlendi ki Fantastik 4 çizgi romanlarını bitirme kararı aldı.

Fantastik Dörtlü Yeni

Tabi bu sefer çizgi roman okuyanlarda bu karakterleri unutmaya başlamışken Disney'in Fox'u satın alması Fantastik 4'lünün X-Men karakterleriyle birlikte Marvel evrenine geri dönmelerini sağladı anlaşma tam olarak tamamlanmamış olsa da bu haber Marvel sinema evreninde Fantastik 4'lüyü görüceğimizin en büyük habercisi, şimdi bu olay çoğunuz için çok fazla önemli olmayabilir ama Fantastik 4'lüdeki karakterler Marvel'ın şuandaki konumu için önemli karakterler öncelikle Dr.Doom karşılaşabileceğimiz en tehlikeli düşmanlardan biri ve hem üstün zekası hem saf kötülük hemde mistik ilimlerine karşı ilgisiyle herkes için harika bir potansiyel düşman, onun dışında Galaktus adındaki varlık sinema filmleri için çok ilginç bir ekleme olucak Galaktus bizim evrenimizin oluşulmasına sebep büyük patlama'dan da önce var olan ve bitmeyen bir açlık içinde dünyaları yok ederek yaşıyan bir varlık biraz üstün körü oldu ama olsun en azından kendisi Marvel Vs CapCom oyununda bölüm sonu canavarı olarak yer almayı hak etmiş biri diyebiliriz ve Silver Sulfer'ın gelişi izleyeceğimiz en havalı şeylerden biri olabilir hatta eski Fantastik Dörtlü filminde bile en azından onu izlemek keyifliyken evrendeki en asil varlıklardan biri olan bu adamın herhangi bir film de yer alması bile çok güzel bir detay olurdu.

Fantastik Dörtlü Takımı

Geçtiğimiz günlerde Infinity War filminde Silver Sulfer'ında yer aldığına dair bir dedikodu çıktı ama bunun doğru olmadığı 1 saat içinde anlaşılmıştı zaten bu konuyla ilgili o kadar çok soru soruldu ki bunada değinmek istedik ama dediğimiz gibi hemen her şeye inanmamak gerekiyor önce araştırmak gerekiyor çünkü herkes kafasına göre bir şey anlatıyor sonuç olarak Fantastik 4 çizgi romanlarını devam etmesi, çizgi roman severleri mutlu edecektir ama film severler olarak bunu başka şeylerin habercisi olduğunu biliyoruz, Marvel çizgi romanları birkaç yıldır sinema evreninden fazlasıyla etkileniyor zaten ve filmlerede yön vermeye çalışıyorlar hatta sırf bu yüzden bütün evrene reset attılar neyse sonuç olarak bu haberi sizinle paylaşmak istedik çünkü gelecek filmler için kapıyı aralamış gibi görünüyorlar.


Bu içeriği KulturSokagi.com sitesini kaynak göstererek kullanabilirsiniz. İçeriklerin; KulturSokagi.com sitesi kaynak gösterilmeden herhangi bir web sayfasında, sosyal medyada ve görsel basında yayınlanması yasaktır. Ayrıntılı bilgi için Kullanım Koşulları sayfasını okuyabilirsiniz.

05.04.2018

İçerik hakkında soru sorabilir veya yorumda bulunabilirsiniz.

İsim
Web Site
E-Posta
Mesaj
Henüz yorum yapılmamış.

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir...

Hiç Uyumayan Kızın Garip Hayat Hikayesi
08.03.2018
179 Gösterim

Hiç Uyumayan Kızın Garip Hayat Hikayesi

Uyku insanın en önemli ihtiyaçlarından birisidir, uyku sorunu çekmek oldukça sıkıntılı bir süreçtir. Bu durumdan mağdur Jessica'nın hikayesini içerikte okuyabilirsiniz.

Bazı Duyguların Altında Yatan Korkunç Mesajlar
12.06.2018
57 Gösterim

Bazı Duyguların Altında Yatan Korkunç Mesajlar

Duygularımızı kontrol edemediğimiz gibi hissettiğimiz duyguların aslında altında başka nedenlerin yattığını öğrenince bir miktar şaşırabilirsiniz.

Dünya Bir Anda Vejeteryan Olsa Neler Olurdu
05.07.2018
42 Gösterim

Dünya Bir Anda Vejeteryan Olsa Neler Olurdu

Bir gün uyandığımızda tüm dünyanın vejeteryan olduğunu hayal ediniz, ortaya çıkan olasıklara bu içerikten ulaşabilirsiniz.

İnsanların Umursamazca Terk Ettiği 5 Şey
03.04.2018
65 Gösterim

İnsanların Umursamazca Terk Ettiği 5 Şey

Üzücü ve bir o kadarda ürpertici terkedilen yerler, arabalar, uçaklar daha fazlası için içeriğe göz atabilirsiniz.

Kudüs'ün Efsanevi Fatihi
02.04.2018
71 Gösterim

Kudüs'ün Efsanevi Fatihi

Birçok din açısından oldukça önemli bir yere sahip olan Kudüs'ün Selahaddin Eyyub'i tarafından fethedilmesini bu içeriğimizde bulabilirsiniz.