Hakkında

Kültür Sokağı

KulturSokagi.com Sosyal İçerik Platformu Hakkında / Künye


KulturSokagi.com sitesi 07 Mart 2018 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Sitede birçok konu hakkında içerik üretimi yapılmaktadır.

Sitenin işleyiş mantığı kategori olarak "Sosyal İçerik Platformu" veya "Kültürel İçerik Arşivi" şeklindedir lakin "Kişisel Blog" kategorisine de girmektedir.


Yazar


Gufran Kandemir


İçerikler Hakkında


KulturSokagi.com Sosyal İçerik Platformunda, araştırma yapılan konular içerisinden en uygun olanları ve siteyi ziyaret eden okuyucuların ilgisini çekebilecek, okuyanlara bir şeyler katabilecek konular derlenip yayınlamaktadır.

Sitede bulunan paylaşımlar kesinlikle kopya içerik olmayıp yazarın tecrübe edindiği konular hakkında yaptığı araştırmalar sonucunda biriken bilgilerin, ayrı ayrı içerikler halinde paylaşıldığı özgün bir sitedir.

İçerikler, internet üzerinde daha önce farklı bir yerde yayınlanmışsa içerikteki makale tamamen yeniden gözden geçirilerek özgün bir hale getirildikten sonra yayınlanmaktadır.

İçeriklerin özgünlüğü, genel olarak bilinen "makale özgünlük kontrol" sitelerinde taratılmaktadır. Taratmalar sonucu makalenin özgünlük seviyesi %85-%95'lere gelmediği sürece içerik yayınlanmamaktadır ve belirlenen yüzdeye gelene kadar yeniden elden geçirilmektedir.


Site Tasarımı


Site, yazarın PHP, HTML, CSS dilleriyle kodladığı kontrol panelinden yönetilmektedir. Sitenin tasarımı yazarın kendisine (Gufran Kandemir)'e aittir. Tasarım HTML5/CSS3 ile kodlanmıştır. Tasarımın, blog platformları olan blogspot, blogger, wordpress gibi altyapı uyumluluğu yoktur.


Anlaşmalar ve Kurallar


Reklam ve sponsorluk anlaşmaları için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sitede bulunan tüm kullanıcılar, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası sayfalarında yazılan bilgileri kabul etmiş sayılmaktadır.

KulturSokagi.com içerik sitesiyle ilgili her türlü görüş, öneri ve sorulanız için bilgiatkultursokagi.com adresine eposta gönderebilir veya sayfanın altında bulunan iletişim formundan ulaşabilirsiniz.


Sosyal Hesaplar


facebook icon  instagram icon  twitter icon  google plus icon


Webmaster Bilgileriİletişim Formu

İsim
Web Site
E-Posta
Mesaj