Kullanım Koşulları


Kullanım Koşulları


KulturSokagi.com, Sosyal İçerik Platformu Gufran Kandemir tarafından yönetilmektedir. KulturSokagi.com sitesini kullanan ziyaretçiler aşağıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılır.


Yayınlanan İçerikler


Bu sitede yayınlanan içerikler (reklam içerikleri ve kaynak belirtilen içerikler hariç) Gufran Kandemir tarafından özgün ve kaliteli bir çalışmanın ürünü olarak herhangi bir web sayfası, sosyal medya ve görsel medyada yayınlanmamış olup yalnızca KulturSokagi.com için oluşturulmuştur.


İçerik Alıntılama Koşulu


KulturSokagi.com sitesinde yayınlanan içerikler kaynak gösterilmeden herhangi bir web sayfasında, sosyal medyada ve görsel basında yayınlanması yasaktır. Konu ile ilgili gerekli yasal işlemler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hakları Kanunun ilgili maddeleri ve 5070 sayılı Elektronik imza kanunun ilgili maddeleri gereğince işleme konulacaktır.

İçerik ile ilgili herhangi bir alıntı yapılması durumunda aşağıda belirtilen kod veya KulturSokagi.com sitesini kaynak gösterecek bir bağlantı, alıntı yapılan yazının sonuna eklenmelidir.

<a title="Kişisel Blog" href="https://kultursokagi.com/yazının-uzantısı">Bu yazı; Gün.Ay.Yıl tarihinde, KulturSokagi.com'da yayınlanmıştır.</a>


Ziyaretçi Yorumları Koşulu


KulturSokagi.com, yayınlanan içeriklere yorum yapma özelliğine açık bir web sitesidir. Buna karşılık yayınlanan tüm yorumlarda, sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Bunun haricinde yazılan yorumlarda kişisel hak ihlali, devletin ve milletin bölünmez bütünlüğüne ait hakaret, tehdit, terörü destekleyen söylemler ve Türkiye Cumhuriyeti anayasasına uygun olmayan her türlü yorum tarafımca silinir. Gereken durumlarda (yasal süreç için) bu bilgiler ilgili kamu kurumları ile paylaşılır. KulturSokagi.com ziyaretçilerinin bu konuda gerekli olan hassasiyeti göstermeleri kendi yararlarına olacaktır.


İletişim Bilgileri


KulturSokagi.com Sosyal İçerik Platformu - Kişisel Blog sitesiyle ilgili her türlü görüş, öneri ve sorulanız için bilgiatKulturSokagi.com adresine eposta gönderebilir veya sayfanın altında bulunan iletişim formunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu

İsim
Web Site
E-Posta
Mesaj